Festivali korraldajad

Eesti keelesrusfineng

Hea Toidu Festival - Grillfest 2018

8.-9. juuni 2018 Pärnu Vallikääru aasal kell 11.00-23.00

Esitleja

Suurtoetaja

Korraldajad

Tasuta sissepääsuga suurt toidupidu on võimalik korraldada ainult heas koostöös paljude partneritega. Koostööettepanekud on oodatud: info@grillfest.ee, 504 3000.

Toidukultuurifestivali korraldajad teevad kõik, et festival oleks turvaline, sisukas ja lõbus. Siin lehel on esitatud korraldajate ja korralduspartnerite kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa Grillfesti korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@grillfest.ee või helista 504 3000. 

Auris Ratsep

Auris Rätsep - festivali kõneisik

504 3000, auris@grillfest.ee 
Valdkond: üldkorraldus

Enn Tobreluts

Enn Tobreluts - võistluste kõneisik

516 5581, enn@grillfest.ee 
Valdkond: Eesti meistrivõistlused grillimises - Grillfest ja Eesti rahva barbecue võistlus - BBQ, peakohtunik

Erkki Laidinen

Erkki Laidinen - Hea Toidu Laada kõneisik

551 5976, erkki@grillfest.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud (Hea Toidu Laat)

Riina Rist

Riina Rist - mängumaa kõneisik

513 2627, riina@grillfest.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud (Mesikäpa mängumaa)

Sulo Sarkinen

Sulo Särkinen

5695 5075, sulo@grillfest.ee 
Valdkond: Koolidevahelised meistrivõistlused grillimises - Grillium

 
Marika Murumaa

Marika Murumaa

507 4910, marika@grillfest.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud, fototööd

Reet Sink

Reet Sink

505 8300, reet@grillfest.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud

Hannes Loopere

Hannes Loopere

501 9432, loopere@grillfest.ee 
Valdkond: Üleriigiline kalapüügivõistlus - Kalake

Sven Rozenstock

Sven Rosenštok

510 0012, sven@grillfest.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud

Leena Laidinene

Leena Laidinen

leena@grillfest.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud (Hea Toidu Laat)

Helen Sommer

Helen Sommer

helen@grillfest.ee 
Valdkond: grillimise ja barbecue võistlused

Siim Sommer

Siim Sommer

siim@grillfest.ee 
Valdkond: grillimise ja barbecue võistlused

Kairi Vahar

Kairi Vahar

554 3000 (festivali infotelefon), infopunkt@eestimessid.ee 
Valdkond: infopunkt

Klarika Metsaoru

Klarika Metsaoru

554 3000 (festivali infotelefon), infopunkt@eestimessid.ee 
Valdkond: infopunkt

Margus Sild

Margus Sild

5309 7110, elekter@grillfest.ee 
Valdkond: elektrienergia

Aveli Sukles

Aveli Sukles

507 7454, aveli@grillfest.ee 
Valdkond: backstage, pealava programmi koordineerimine

Jaanus Polli

Jaanus Polli

5553 6766, jaanus@grillfest.ee 
Valdkond: eriprojektid

Berit Kivisaar

Berit Kivisaar

berit@grillfest.ee 
Valdkond: veebitoimetus

Siim Magi

Siim Mägi

507 7187, siim@grillfest.ee 
Valdkond: turundus

Katlin Klemmer

Kätlin Klemmer

512 4824, katlin@eestimessid.ee 
Valdkond: kommunikatsioon

Kutt Niinepuu

Kutt Niinepuu

kutt@eestimessid.ee
Valdkond: disaini- ja veebitööd

Kuno Kaal

Kuno Kaal

kuno@grillfest.ee 
Valdkond: infosea projektijuhtimine

Aivo Halanurm

Aivo Halanurm

5157507, speedest@grillfest.ee  
Valdkond: Speedesti moto- ja jalgrattaparkla

Andres Hirvela

Andres Hirvela

5053889, heli1@grillfest.ee 
Valdkond: pealava ja võistlusala helindamine

Heigo Hirvela

Heigo Hirvela

heli1@grillfest.ee 
Valdkond: pealava ja võistlusala helindamine

Urmas Salmu

Urmas Salmu

5177974, heli2@grillfest.ee 
Valdkond: toidulaada lava kõnejuht ja helindamine

Sandra Ratsep

Sandra Rätsep

5656 0202, arved@eestimessid.ee  
Valdkond: arveldused

Druzba gf
Druzba agentuur

www.druzba.ee 
Valdkond: turundus ja venekeelne kommunikatsioon

MTÜ Hea Toidu Festival - Grillfest

Registrikood: 80353681

Eesti messid OÜ

Registrikood: 12746124
Aadress: Peterburi tee 2c, 11415 Tallinn
Postiaadress: pk 417, 10504 Tallinn
Külastusaadress: Peterburi tee 2c / Ülemiste 3A, II korpus, 1. korrus, 11415 Tallinn
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestimessid.ee
Koduleht: www.eestimessid.ee  

Korralduspartnerid 

Pärnu Haldusteenused

Telefon: 507 3293 (Ly Kao, parkimiskorraldaja), parking@grillfest.ee 
Valdkond: külastajatele ja eksponentidele parklateenuse osutamine

Telefon: 528 3077 (Raul Sarandi, sadamakapten), boat@grillfest.ee 
Valdkond: paatide parkimine ja sildumisteenused

Aivar Ärm

Valdkond: vastutav elektriprojektijuht (pädevustunnistus: ET-115-15)

Mati Sutt (MTÜ Pärnumaa Õpilasmalev)

510 8839, kool@jooprepk.ee  
Valdkond: heakord

kairit ja raivo

Raivo Teeäär ja Kairit Tuhkanen

www.grillfest.tv 
Valdkond: TV-saate tootmine