Inimesed tulevad toidukultuuri festivalile

Eesti keelesrusfineng

Hea Toidu Festival - Grillfest 2018

8.-9. juuni 2018 Pärnu Vallikääru aasal kell 11.00-23.00

Esitleja

Suurtoetaja

Festivalile saabumine, parkimine ja majutus

Festivali asukoha aadress on: Vallikääru aas (Sadama tn 15, 80012), Pärnu linn, Pärnu.
Festivali GPS koordinaadid: N 58 23.020 / E 24 29.433

Autoga

Autoga tulles võivad teid festivaliala läheduses tabada parkimismured, sest tulijaid on palju ja parkimisvõimalused, eriti rannapiirkonnas, on väga piiratud. Pärnu kesklinnas ja ranna piirkonnas on parkimine tasuline, vaadake lisainfot siit. Jälgige ka parkimiskorraldusikke liiklusmärke! Hea uudis on see, et Pärnu kesklinnas on parkimine tasuline tööpäeviti kuni kella 18-ni, päevapileti hind on 3,2€. Laupäeval on kesklinnas parkimine tasuta. Rannarajoonis on parkimine tasuline. 

NB: Festivali eksponendid ja võistkonnad saavad soetada ööpäevaringse parkimispileti Pärnu Haldusteenuste korraldatavas parklas festivaliala lähedal. Parkimise lisainfo: Ly Kao, 507 3293, parking@grillfest.ee, www.haldusteenused.ee

Jalgrattaga

Rattaga on mugav saabuda, sest selleks on korraldajad loonud tasuta rattaparkla festivaliplatsi ääres, Ringi tänaval. Sõiduvahend tuleb lukustada. Selleks on jalgratastele paigaldatud vastav võresein, mille külge omanik ratta kinnitada saab. 

Merd või jõge mööda

Merd või Pärnu jõge mööda Grillfestile saabumisel võtab teid vastu Pärnu Talvesadam, mis Vallikraavis külgneb festivaliplatsiga. Talvesadamas parkimiseks ja koha broneerimiseks võtke ühendust sadamakapten Raul Sarandiga. Sadama lisainfo: www.talvesadam.ee. Festivalialaga külgneval, Eesti kõrgeima purskkaevu kõrval, kail on lühiajaline sildumine tasuta. Lähedalasuv Pärnu Jahtklubi jahisadam (www.jahtklubi.ee) ootab nii suuri kui väikeseid aluseid. Päris suured alused saavad randuda Kesklinna sadamas. Pärnu laevaliikluse lisainfot saab vaadata siit »

Festivali territooriumi plaan (PDF)

Hea Toidu Festival - Grillfest 2018 külastaja osalemise tingimused (PDF)

Majutus

Et suurt toidupidu nautida, tuleb ka hästi magada. Pärnu linnas on hinnanguliselt 4500 ametlikku majutust pakkuvat voodikohta. Grillfesti ajal on Pärnus vaba hotellikohta keeruline leida. Siin lehel esitame festivali ametlike majutuspartnerite pakkumised ja tuletame meelde, et pakkumised kehtivad kuni kohti jätkub. Soovitame aegsasti broneerida!

 Strand Spa

Strand SPA & Konverentsihotell

Koduleht: www.strand.ee

Strandi Grillfesti eripakkumine ja broneerimine (PDF)

Spa Hotell Viiking

Spaa Hotell Viiking

Spaa Hotell Viiking külgneb festivalialaga ja on seega lähim majutusasutus. Koduleht: www.viiking.ee

Ülevaate Pärnu majutuskohtadest annab veebileht www.visitparnu.com. Sobiva majutuskoha leidmisel on abiks ka www.booking.com ja www.hotelliveeb.ee. Kodumajutuse hindajatele võib kasutada otsinguks kodulehte ja nutirakendust www.airbnb.com