gf-ajalehed

Eesti keelesfineng

Hea Toidu Festival - Grillfest 2021

11.-12. juuni 2021 Pärnu Vallikääru aasal kell 11.00-23.30

Esitleja

Esitleja

Suurtoetaja

Hea Toidu Festival - Grillfest 2010

Tänavune Hea Toidu Festival - Grillfest toimus 12. juunil Türi rannas ja lauluväljakul tuues kokku tuhandeid toidunautijaid üle Eesti ja kaugemaltki. Vaatamata vihmasele hommikule ja tuulisele päevale, soosis ilmataat festivali. Tugev tuul grillimist ei seganud, publikut jagus nii kultuuriprogrammi kui võistlusi ja muud toimuvat jälgima, väiksemad festivalikülalised said väsimatult möllata väljareklaamitud Eesti suurimas Tuudi batuudilinnakus.

Pildigalerii

Grillfest 2010

Ilmataat üritas sel aastal festivali toimumist takistada, kuid toidusõbrad sellest ei hoolinud. E-Piima juustulaval toimusid erinevad toiduteemalised koolitused ja Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja Tunnustatud Maitse laval toidutootjate presentatsioonid.

Päeva jooksul said kohalolijad nautida erinevatel lavadel toimuvat sisukat kultuuri-ja programmi, jälgida nelja suurt toiduvalmistamise võistlust ja üleriigilist kalapüügivõistlust.

Festivalil pakutavat toidukaupa oli võimalik nautida nii kohapeal kui ka Hea Toidu Laadalt ja festivali toidupakkujate käest koju kaasa osta.

Toiduhuvilised inimesed on sõbralikud ja nii möödus ka selle aasta toidufestival vahejuhtumiteta. Festivali teenindanud kiirabiarst Mare Liigeri sõnul möödus päev suuremate vigastusteta, vaid üks kokk lõikas endale noaga näppu nii, et oli vaja meditsiinilist abi pakkuda.

Hea Toidu Festival - Grillfest on kõigile tasuta, sellegipoolest toimus juba teist aastat festivali sissepääsude juures sümboolne rahvaloendus, kus festivalikülastajatel oli võimalus annetada üks kroon Türi kiriku uue kella jaoks. Kokku koguti 5832 krooni.

Esmakordselt töötas festivalil ka Royal Canin`i koerteparkla, kuhu koertega saabujatel oli võimalus tasuta parkida ja nii oligi festivalikülastajate seas ka neljajalgseid hea toidu austajaid palju rohkem kui eelmistel aastatel.

Tänavusel toidukultuuri festivalil tutvustas ja pakkus toidukaupu kokku ligi 200 osalejat ja külastajatena osales 10000 inimest. Festivali korraldasid MTÜ Toidukultuuri eest ja Türi vald.

Kohtumiseni järgmisel Grillfestil!

Auris Rätsep
Festivali korraldaja
Telefon 5043000
E-mail: festival@grillfest.ee

Hea Toidu Festival - Grillfest 2010 koostööpartnerid:

tyri_vald

Türi vald – Festivali korralduspartner

e_piim

E-Piim – Festivali pealava partner

epkk_maitse

EPKK – Hea Toidu Laada partner

tuudi

Tuudi Batuudid – Lasteala partner

pangabuss

Pangabuss – Sularahapartner

starfm

StarFM – Raadiopartner

evg_print

EVG Print – Trükipartner

royalcanin

Royal Canin – Koerteparkla
korralduspartner 

speedest

Speedest – Parkla korralduspartner

allevent

 All Event – Tarvikutepartner

taig

Taig – Tasuta WIFI partner

jaatmeproff

Jäätmeproff –Jäätmepartner

 

fullnet

Fullnet – Koduleht ja fototööd