Grillfest

In english Suomeksi

FESTIVALI ESITLEJA

cheflunden_215x150.jpg

SUURTOETAJA

grillimaailm.jpg

PEALAVA

aquaphor.jpg

MÄNGUMAA

livol.jpg

MÄNGUMAA LAVA

piknik.jpg

SUURPARTNERID

premia_215x100.png 

alecoq_215x100.jpg

Toiduliit_ToetaSoeta_500x620pix-1-2.jpg 

Varska_Originaal_RGB.jpg

pyrocom_215x100.jpg 

OSALEJAD

sushiking.jpg

unnamed-10.png

logo-kooker-2.jpg

majanaguvaja.jpg

aurakohvik_215x100.jpg 

TOROveinkohvik.jpg

Logo_läbipaistva_taustaga.jpg

drinkbase_215x100.jpg
BARRACUDA_GOLD_CMYK.jpg

atla_215x100.jpg 

plantation_215x100.jpg 

twist-logo-02.jpg

hulludmatid_215x100.jpg

henkell_215x100.jpg

saku_215x100.png

ruut66_215x100.jpg

liivimaa_215x100.jpg

valio_215x100-2.jpg

dreamer_215x100.jpg

Koobas_215x100.jpg

balbiino 215x100 1

moon_215x100.png 

bbq-service-215.jpg

rakvere 215x100

tallegg 215x100 1

bbq 215x100

grillimaailm 215x100 1  

GrilliGuru_215x100.jpg  

aperol_215x100-2.jpg

kosenkorva_215x100.png

altia_215x100.png

bcd_215x100.png

Kalamajakas_RAWBAR_logo.png

vaikerootsi_215x100-2.jpg

urrnurr_215x100.jpg

alaturca_215x100.png

KORRALDUSPARTNERID

parnu_215x100.png

forus 215x100

paikre_215x100.jpg

viiking_215x100.png

carolina 215x100 1

tervis 215x100

Serla-logo-green-RGB-2.jpg

ringo_215x100.jpg

jjstreet_215x100-2.jpg

selver_215x100.png

ekfl_logo_215x100.jpg

kuuskhernesto_215x100.jpg

puksiirteenused_215x100.png

proevent_banner_215x90.jpg

funrent_215x90.jpg

starfm_banner_215x90.jpg

Power_215x100.jpg

premium käimlarent logo 215x100

sunset_215x100.jpg

vaarikas_215x90.jpg

kuursaal_215x100.jpg

kassa_vector_Ilma_öölokaalita_JPG-2.jpg

kik_est_logo_horisontaalne-2.jpg

KORRALDAJAD

eestifestivalid_215x100õige.png

liit_215x100.jpg

Vastutustundlik_korraldaja_215x100.jpg

grilliliit_215x90.png

MISSIOONIPROJEKTID

grillfest-2.jpg

verivorst 210x175

Facebook


Grillfesti korraldajad teevad kõik selleks, et festival oleks sisukas, kasulik ja nauditav nii külastajatele kui osalejatele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa regiooni suurima toidufestivali korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@grillfest.ee


Tim-Knut Treve - festivali aukorraldaja (Grillfesti asutaja Tiit Treve 1962-2009)
Valdkond: traditsioonide hoidmine

Auris Rätsep - festivali kõneisik
504 3000, auris@grillfest.ee
Valdkond: üldkorraldus, reklaam ja PR

Enn Tobreluts - grillivõistluste kõneisik ja peakohtunik
516 5581, enn@grillfest.ee
Valdkond: grillivõistluste korraldamine, peakohtunik

Erkki Laidinen - Hea Toidu Laada kõneisik
551 5976, erkki@grillfest.ee
Valdkond: Hea Toidu Laada osaluslepingute sõlmimine

Leena Laidinen
5850 9429, leena@grillfest.ee
Valdkond: Hea Toidu Laada osaluslepingute sõlmimine

Riina Paavo
5664 2476, riina@grillfest.ee
Valdkond: Livoli mängumaa osaluslepingute sõlmimine

Kätlin Kerner
5612 6646, katlin@grillfest.ee 
Valdkond: üldkorraldus ja grillimisvõistluste korraldamine

Annely Järvsalu ja Ivar Järvsalu
555 95534, kalake@grillfest.ee
Valdkond: Üleriigiline kalapüügivõistlus - Kalake korraldamine

Õnnela Raudsepp ja Pavo Raudsepp
fitness@grillfest.ee
Valdkond: Grillfest Bikini ja Ranna Fitness showkonkursi korraldamine

Helen Sommer ja Meelis Nurmberg
5661 1114, helen@grillfest.ee
Valdkond: grillivõistluste läbiviimine

Aveli Sukles
507 7454, aveli@grillfest.ee 
Valdkond: pealava programmi ja basckstage koordineerimine

Aivi Saartson
5300 0066, ringo@grillfest.ee 
Valdkond: Ringo korduskasutusnõud festivalil

Ain Pedak
502 6091, ain@grillfest.ee 
Valdkond: Grillfest Events korporatiivsed erilahendused ja osaluslepingute sõlmimine

Lauri Hermann
lauri@uudised.tv 
Valdkond: pealava kõnejuhtimine

Urmas Salmu
517 7974, urmas@grillfest.ee
Valdkond: Grillivõistluste kõnejuhtimine

Marko Koitla (ProEvent Services)
www.proevent.ee
Valdkond: pealava ja võistlusala heli ja valgus, Star FM lava valgus

Kairit Tuhkanen
Valdkond: telesaate toimetamine ja saatejuhtimine

Kristjan Reinvee 
kristjan@uudised.tv 
Valdkond: telesaate tootmine

Margus Sild
5309 7110, elekter@grillfest.ee 
Valdkond: elektrivarustus

Mare Liiger
mare@rkelu.ee 
Valdkond: meditsiiniteenistus

Egle Vutt
infopunkt@grillfest.ee 
Valdkond: Infopunkt 

Berit Kivisaar
524 2000, berit@grillfest.ee
Valdkond: veebiturundus

Sandra Rätsep
5656 0202, arved@eestifestivalid.ee 
Valdkond: arveldused ja raamatupidamine


Festivali infopunkt
554 3000, infopunkt@grillfest.ee


Eesti messid ja festivalid OÜ
Registrikood: 12746124
Aadress: Peterburi tee 2, 11415 Tallinn (T1 Mall of Tallinn, ruum 381/2, korrus 3A)
554 3000, info@eestifestivalid.ee
Koduleht: www.eestifestivalid.ee 

MTÜ Grillfest
Registrikood: 80353681
Aadress: Peterburi tee 2, 11415 Tallinn (T1 Mall of Tallinn, ruum 381/2, korrus 3A)
554 3000, info@grillfest.ee 
Koduleht: www.grillfest.ee 


KAASKORRALDAJAD

Pärnu Haldusteenused
www.haldusteenused.ee 
Vaödkond: Pärnu Vallikääru aasa haldamine

Raul Sarandi (Talvesadam / VL Kaatrid OÜ)
528 3077, www.talvesadam.ee
Valdkond: paatide parkimine ja sildumisteenused Talvesadamas

Mati Sutt (Pärnumaa Õpilasmalev)
5804 7714, parnuopilasmalev@gmail.com
Valdkond: heakord

Kaarel Luht (Ringo)
5342 0141, kaarel@ringo.eco 
Valdkond: Ringo korduskasutusnõud

Aivar Ärm
Valdkond: vastutav elektriprojektijuht (pädevustunnistus: ET-115-15)